Opublikowano

Czy kwiaty sztuczne na prezent to dobry pomysł?

czy-sztuczne-kwiaty-na-prezent-to-dobry-pomysl

Sztuczne kwiaty na prezent często bywają kwestią sporną, niektórzy uważają to za nietakt i brak manier. Jednak dzisiejsze sztuczne rośliny w niczym nie przypominają tych tandetnych z dawnych lat. Świetna jakość, rewelacyjnie odwzorowane kolory i kształty żywych roślin sprawiają, że niejednokrotnie ciężko jest je odróżnić od ich pierwowzorów. Aktualnie stają się coraz bardziej modne i popularne, a dodatkowo są trwałe i nie wymagają od nas żadnej troski, aby świetnie wyglądać.

Zastanawiasz się więc, jakie sztuczne kwiaty wybrać, aby nie okazały się wpadką? Dowiesz się tego czytając do końca nasz wpis!

Jakie sztuczne kwiaty na prezent?

Jako prezent z sztucznych kwiatów niekoniecznie powinniśmy wybrać bukiety, czy też gałązki oraz rodzaje kwiatów, które kojarzą nam się typowo z cmentarzem. Świetnym wyborem są natomiast dekoracje stworzone z wykorzystaniem kwiatów oraz roślin sztucznych.

Wersje doniczkowe sztucznych kwiatów są bardzo popularne. Eleganckim prezentem na urodziny czy też imieniny może być między innymi piękny, sztuczny storczyk osadzony w donicy. Orchidea to kwiat, który pasuje niemalże do każdego wnętrza. Wspaniale wygląda na parapecie w salonie czy też kuchni, na komodzie w sypialni, a nawet w łazience. Sztuczna wisteria w wysokiej donicy prezentuje się niezwykle oryginalnie. Będzie zatem piękną dekoracją i świetnym pomysłem na prezent do nowego mieszkania czy też domu.

Sztuczne kwiaty na prezent w skrzynkach oraz donicach to także dobry pomysł!

Skrzynki, donice oraz inne pojemniki wypełnione sztucznymi roślinami, takimi jak sukulenty czy kaktusy, również są odpowiednim wyborem na prezent. W naszej ofercie można znaleźć różnorodne rodzaje i odmiany sztucznych kaktusów oraz sukulentów, które wyglądają bardzo naturalnie. Dekoracje wykonane z ich udziałem będą wspaniałym prezentem na parapetówkę czy też imprezę w biurze, ponieważ jest to idealny sposób na prostą dekorację domu oraz miejsca pracy.

Hitem ostatnich lat są pudełka wypełnione kwiatami, tak zwane flower box. Są modne oraz chętnie wręczane i przyjmowane jako prezent. Flowerboxy kwiatowe początkowo były wykonywane z żywych kwiatów, aktualnie coraz częściej i chętniej sięga się po sztuczne kwiaty. Jest to praktyczna alternatywna, ponieważ koszt wykonania kwiatowego pudełka jest dość wysoki, a żywe kwiaty szybką więdną i prezent byłby do wyrzucenia. Wykonanie go z sztucznych kwiatów gwarantuje długowieczną trwałość, dzięki czemu prezent taki może przerodzić się w wspaniałą dekorację wnętrza. Flower box to nic innego jak piękna kompozycja kwiatowa, która jest umieszczona w kartonowym pudełku. Ta efektowna dekoracja zdobyła ogromną popularność. Jest ona świetną i nowoczesną formą kompozycji oraz oryginalnym pomysłem na prezent. Taka kwiatowa dekoracja sprawdzi się jako podarunek dla bliskiej osoby na wiele okazji. To doskonały upominek na imieniny, urodziny, komunię, a nawet ślub. Wykonanie takiej dekoracji w formie stroika może również stanowić wspaniałą ozdobę na prezent z okazji Świąt Wielkanocnych lub Bożego Narodzenia. Coraz częstszą praktyką jest obdarowywanie flower boxami na przeróżnych imprezach biurowych i firmowych. Idealnie sprawdzi się również jako podarunek z okazji Walentynek, Dnia mamy, Dnia Kobiet, a także Dnia Babci. To na jaką okazję wręczymy kwiatowy box zależy od nas samych i od tego w jakim stylu zostanie on wykonany. Jedno jest pewne, prezent w postaci kwiatowego flower boxa, wypełnionego sztucznymi kwiatami jest jak najbardziej odpowiedni, a jednocześnie praktyczny – nie więdnie, nie wymaga pielęgnacji, jest długotrwały.

 

Kolejnym pomysłem na prezent z sztucznych kwiatów jest miś. Wykonany jest z wysokiej jakości, pięknych, niewielkich różyczek. Jest to elegancja propozycja prezentu dla każdej kobiety.

Kwiaty to doskonały pomysł na prezent na różne okazje, a także uniwersalny sposób na podziękowanie komuś czy też pogratulowanie. Jak widzicie jest wiele sposobów na wykorzystanie w tym celu sztucznych kwiatów i roślin, które mogą stać się wspaniałą, wieloletnią dekoracja dla obdarowanej osoby.