Dostawa i płatności

Dostawa na terenie Polski

Dostawy realizujemy przy współpracy z firmą kurierską DPD.

Wysyłka jest realizowana po zaksięgowaniu wpłaty na koncie za zamówienie w następnym dniu roboczym, natomiast w okresach sezonowych termin może ulec wydłużeniu do 3 dni roboczych.


Dla klientów indywidualnych:

  • przy przedpłacie stały koszt dostawy – 25,00 zł;
  • przy pobraniu stały koszt dostawy – 30,00 zł.

Dla klientów hurtowych przy zamówieniu powyżej 300,00 zł dostawa GRATIS (zarówno przy przedpłacie jak i przy pobraniu).


Istnieje możliwość odbioru osobistego – bezpłatnie. W trakcie składania zamówienia należy wybrać opcję odbiór osobisty, następnie oczekiwać na informację z naszej strony, że towar jest gotowy do odbioru. Towar można odebrać w naszym punkcie stacjonarnym na Giełdzie Kwiatowej w Częstochowie po wcześniejszym ustaleniu terminu.


WAŻNE!

Przed pokwitowaniem odbioru przesyłki Klient zobowiązany jest sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie (karton rozdarty lub pognieciony). W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub otwarcia, należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z nami w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie stanu opakowania przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.


Dostawa za granicę

Koszt dostawy wyliczany indywidualnie po skompletowaniu paczki.


Formy płatności

Przelew tradycyjny

Dane do przelewu:

47 1050 1142 1000 0092 6221 5081 (ING BANK ŚLĄSKI S.A.)

Firma Adkor Łukasz Korzeniec
Radomska 14/20
42-221 Częstochowa
NIP 9491998017

W tytule płatności podaj dane niezbędne do zrealizowania zamówienia: numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby składającej zamówienie.

Szybki przelew Przelewy24 – Największy wybór kanałów płatności online – w tym 327 automatycznie obsługiwanych banków – 324 Pay-By-Link (PBL) i 3 e-przelewy.