flower box serce

Niebanalny podarunek dla bliskiej osoby może być jednocześnie alternatywą dla klasycznego bukietu kwiatów. Właśnie takim rozwiązaniem jest flower box serce, dający wiele możliwości jego wypełnienia. W środku mogą bowiem znaleźć się zarówno naturalne główki jednego gatunku, jak i sztuczne kwiaty. Podobnie można skomponować zestawienie różnorodnych roślin, dodając elegancką kokardę czy wstążkę. Wszystko zależy od naszej inspiracji oraz kreatywności. Flower box serce może stanowić jedynie część prezentu, gdyż warto wzbogacić go dobrym winem lub czekoladkami. Taki upominek z pewnością przypadnie do gustu narzeczonej, żonie, mamie lub siostrze. Trzeba jednak pamiętać, że decyzja o wyborze naturalnych kwiatów musi wiązać się z kupnem gąbki florystycznej. Jej wcześniejsze nasączenie wodą sprawi, że główki dłużej utrzymają pełnię swego rozwinięcia. Dodatkowo łodygi zyskają stabilną pozycję. Użycie flower box serce wymaga odrobiny pomysłowości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Flower box serce jako kwiecista dekoracja

Niezależnie od przyjętej koncepcji wyściełania wnętrza produktu istnieją dwa podejścia florystyczne. Jedne mówi o wysunięciu główek kwiatów ponad linię pudełka, drugie zaś – preferuje ich zrównanie. Oba mogą być równie interesujące, a flower box serce pozwala na kreatywne zestawienie małego bukietu. Sporą korzyścią tej formy podarunku jest jej praktyczne wykorzystanie. Osoba obdarowana może na przykład umieścić ją w witrynie za szkłem albo reprezentacyjnym miejscu w salonie. Choć w przypadku naturalnie ciętych kwiatów ich trwałość jest ograniczona, sztuczne wytrzymają przez wiele lat. Kategoria prezentowanych pudełek obejmuje warianty: czerwone, białe, złote, srebrne oraz różowe. Część z nich ma delikatną strukturę zewnętrzną w postaci cieniowanego weluru. Ten materiał sprawia, że można uzyskać różnorodne tonacje w obrębie jednego koloru. Flower box serce można kupić w komplecie składającym się z kilku sztuk o zróżnicowanych wymiarach. Bez wątpienia wyrazi siłę każdego uczucia.

Flower box serce – jaki wybrać?

Dostępne w naszej bogatej ofercie flower box’y – serce to doskonałe pudełka, które zaskakują swoim idealnym wykończeniem. Są świetnym opakowaniem prezentowym na kwiaty, które z pewnością zaskoczy obdarowaną osobę. Wśród naszych propozycji, warto zwrócić uwagę na flower box serce w kolorze różowym lub czerwonym, które wykonany jest z eleganckiego weluru. W połączeniu z kwiatami będzie prezentować się naprawdę wyjątkowo. Spośród innych propozycji polecamy komplety pudełek w kolorze czarnym, różowym, białym i złotym. To naprawdę wyjątkowe propozycje, które sprawią, że zwykłe kwiaty można zapakować niezwykle elegancko. Nasze zdobione pudełka pozwalają na stworzenie niebanalnej kompozycji, która może stać się ozdobą każdego domu czy mieszkania. Polecamy tradycyjne, welurowe i papierowe flower box w kształcie serca, które z pewnością przypadną do gustu osobie obdarowanej podczas wielu okazji – Walentynek, Dnia Kobiet, urodzin. Mogą także stać się częścią wyjątkowych wydarzeń, takich jak zaręczyny bądź celebrowana rocznica związku/ślubu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru doskonałego pudełka, które pozwoli na efektowne i piękne zapakowanie kwiatów dla obdarowywanej osoby.