Sztuczne Girlandy

Dekoracje i zielone dodatki to bardzo ważne elementy w każdym wnętrzu, ale też na balkonie i w ogrodzie. Ich obecność nadaje całości charakteru i wprowadza ciepły, przytulny klimat. To dzięki dodatkom te same meble w dwóch pokojach wyglądają zupełnie inaczej. Jakie dodatki do pomieszczenia wybrać? Jeśli chcą Państwo je ożywić i wprowadzić kawałek natury, najlepszymi dodatkami są rośliny. Co istotne, nie muszą być prawdziwe. Dla osób, które chcą mieć zieloną dekorację bez konieczności ich pielęgnacji, proponujemy sztuczne girlandy. To wspaniałe oraz ponadczasowe ozdoby do domu i na imprezy okolicznościowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sztuczne girlandy – z kwiatami, czy bez?

Żywe rośliny są bardzo różne; jedne kwitną, inne nie, mają mniej lub więcej liści. Ta różnorodność ułatwia więc dobranie roślin w każde miejsce, w którym mają się docelowo znaleźć. Takie same możliwości mają osoby, które zdecydują się na sztuczne girlandy. Te elementy dekoracyjne to po prostu długie gałęzie złożone z liści oraz sztucznych kwiatów. Jakie girlandy wybrać? Wszystko zależy od tego, gdzie mają się one znaleźć i jaki efekt chcemy za ich pomocą osiągnąć. Sztuczne girlandy wieszane nad stołami lub z boku, na ścianach to zazwyczaj te zielone, do których wykonania wykorzystano sztuczną imitację bluszczu. Girlanda z kwiatem jest bardziej ozdobna i elegancka, a więc częściej wiesza się ją np. na wysokich szafkach, balustradach, ale także krzesłach, dekoracyjnych altankach, czy też po prostu kładzie na stole. Ich najpopularniejszym zastosowaniem jest wykorzystanie podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Sztuczne girlandy z białymi różami służą do dekoracji sali bankietowej podczas wesela lub uroczystości I Komunii Św. Dlaczego? Są piękne i okazałe, a jednocześnie nie rzucają się w oczy na tyle, aby odciągać uwagę od ważniejszych spraw. Sztuczne girlandy wspaniale i dyskretnie ożywiają przestrzeń, w której się znajdą.

Sztuczne girlandy do domu i na salę weselną

Sztuczne girlandy nie są dekoracją wprowadzającą do pomieszczenia przepych. Najpiękniej komponują się z wnętrzami prostymi, minimalistycznymi oraz naturalnymi. Z tego powodu są bardzo często wieszane w różnych miejscach i sytuacjach. W naszej hurtowni mogą Państwo zamówić duże ilości dekoracji, również sztucznych girland. To dobre rozwiązanie m.in. dla właścicieli sal bankietowych. Dekorowanie stołów i pomieszczeń żywymi roślinami jest czasochłonne i kosztowne. Dodatkowo nie ma pewności, jak kwiaty będą się prezentować pod koniec imprezy. Wykorzystując do dekoracji sztuczne girlandy mamy pewność, że dekoracja nie zwiędnie i będzie przez cały czas niezwykle okazała. Można ją też zdjąć i wykorzystać ponownie później, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Sztuczne girlandy – dlaczego są tak popularne?

Kwiaty są wyjątkowo piękne, a ułożone w niepowtarzalne girlandy prezentują się nad wyraz wyjątkowo. Niestety te żywe szybko więdną, natomiast sztuczne mogą przez wiele lat prezentować się doskonale, bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów na stałą wymianę dekoracji. Dzięki temu ozdoba w formie sztucznej girlandy może przez wiele lat doskonale dekorować każde wnętrze. Oczywiście co jakiś czas, konieczne może okazać się usunięcie kurzu, jednak i tak jest to niewielka ilość czasu, jaką trzeba poświęcić na pielęgnację w porównaniu do żywych roślin. Takie sztuczne girlandy można wykorzystać praktycznie wszędzie, a ich ogromny wybór sprawia, że często trudno się zdecydować na jedną z opcji. Wszystkie prezentują się nad wyraz pięknie i elegancko, dlatego będą doskonałym dopełnieniem ozdób na święta, urodziny, komunie, chrzciny, wesela, a także domów i pomieszczeń biurowych, gdzie zieleń jest niezwykle pożądana.

Zapraszamy do zakupów! Chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru.