Sztuczne zwisy

Rośliny zielone stanowią wspaniałą ozdobę każdej przestrzeni, jednak wymagają codziennej pielęgnacji. Podlewanie, przycinanie, przesadzanie, nawożenie – to wszystko zajmuje sporo czasu, a do tego trzeba pamiętać o regularności zabiegów. Nie każdy ma chęć i czas, żeby zajmować się roślinami. Wychodzimy jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy w domu, przestrzeni biurowej, czy też komercyjnej chcą mieć piękną roślinną dekorację. Pomogą w tym sztuczne zwisy, które mogą stanowić wspaniały dodatek nad stół, balustradę balkonu, ścianę, który sprawi, że każde pomieszczenie zazieleni się zupełnie bez wysiłku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Sztuczne zwisy – rośliny zawsze zielone

Dekoracje roślinne zawsze są w modzie i w każdym pomieszczeniu prezentują się wspaniale – pod warunkiem, że są zadbane i pięknie kwitną. Utrzymanie niektórych gatunków roślin jest trudne, pochłania mnóstwo czasu i energii. Jeśli nie masz czasu dbać o świeże kwiaty oraz rośliny, nie musisz zupełnie rezygnować z zielonych dodatków. Udekorowanie pokoju, salonu, korytarza, czy też sali konferencyjnej sztucznymi zwisami ożywi pomieszczenie. Sztuczne zwisy są zielone przez cały czas, niezależnie od pory kwitnienia danego gatunku roślin i włożonego zaangażowania. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo sztuczne zwisy, które na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić od żywych roślin. Ich zieleń jest soczysta i naturalna, a m.in. oferowany w tej kategorii sztuczny storczyk z wieloma kwiatami będzie podziwiany przez wszystkich gości. Dzięki nam mogą Państwo mieć zawsze pięknego, kwitnącego storczyka w wybranym kolorze.

Sztuczne zwisy pojedyncze i w bukiecie

W naszej internetowej hurtowni mogą Państwo kupić zarówno bukiet, jak i pojedynczy zwis sztucznych kwiatów. Bukiet wygląda bardziej okazale, ale nie wszędzie będzie pasował. Czasem lepiej więc kupić kilka gałązek i stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję. Ta możliwość pozwala układać sztuczne zwisy w oryginalne, ciekawe bukiety według własnego uznania. Dzięki temu można tworzyć zielone aranżacje na dowolnej przestrzeni i dopasować je do charakteru oraz wielkości pomieszczenia, np. dużych sal bankietowych, czy też mniejszych, na rodzinne uroczystości. Sztuczne zwisy z naszej oferty, zarówno pojedyncze, jak i bukiety, mają różne formy oraz kolory. Mogą więc Państwo wybrać wspomnianego storczyka, zwis – sukulent, czy też bukiet np. z paprocią. Co więcej, oferowane zwisy są bardzo trwałe, dzięki czemu będą cieszyć oko przez długi czas.