Bukiety sztucznych róż

Bukiety sztucznych róż to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych kompozycji kwiatowych tego rodzaju. Wspomniane bukiety wykonywane są bowiem z niezwykłą precyzją, co w efekcie gwarantuje ich finezyjny, aczkolwiek wciąż bardzo naturalny wygląd. Jednocześnie takie sztuczne bukiety wykonuje się z odpowiednich, przeznaczonych do tego materiałów, dzięki czemu całość zachowuje stabilność i trwałość na długi czas. Tym samym bukiet sztucznych róż może być świetnym akcentem m.in. na Walentynki, kiedy to będzie zdobić komodę, czy też wejście na salę. Warto również dodać, że w naszej ofercie znajdują się różne rodzaje bukietów sztucznych róż – mogą to być niewielkie naręcza, w których znajduje się od kilku do kilkunastu różyczek. Inna wersja, tak zwana „na bogato” dotyczy np. bukietu ze sztucznych róż w konfiguracji z innymi kwiatami. Świetnie sprawdzą się tutaj na przykład hortensje, gdyż dzięki swojej charakterystycznej formie, niemal natychmiast przyciągają wzrok.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Bukiety sztucznych róż – ponadczasowy wybór

Sztuczne bukiety róż to wybór klasyczny, wręcz ponadczasowy. Dlaczego? Mowa tu o ich niezaprzeczalnej elegancji, ale również o wszystkich innych zaletach. Przede wszystkim bukiet sztucznych róż nie wydziela nigdy żadnego zapachu. Z tego powodu dekoracja ta jest absolutnie bezpieczna dla alergików. Co więcej, jest niezwykle trwała i może znaleźć się w dowolnym miejscu – na sali weselnej, w hotelowym hotelu, jako dodatek do okazałych wazonów w sali konferencyjnej. Poza tym dodatki do ww. bukietów wykonane z dedykowanych do tego tworzyw są obojętne na zmienne warunki, stąd bez obaw mogą również przyozdobić salę, w której zamontowana jest klimatyzacja. Kolejnym dużym plusem wiązanki wykonanej ze sztucznych róż jest estetyka na najwyższym poziomie. To sprawia, że taki bukiet może zachwycać stojąc w wazonie nawet przez cały rok.

Unikalne bukiety sztucznych róż w Adkor

W naszej hurtowni Adkor znajdziesz wiele oryginalnych kompozycji bukietów sztucznych róż, dzięki czemu dopasujesz je do okazji, ale również miejsca, w którym mają się znaleźć. Dla przykładu warto zainteresować się połączeniem: róża angielska i hortensja. Utworzona z nich kremowa wiązanka podkreśla klasę, styl i ponadczasową elegancję. Z tego powodu śmiało można ją włożyć do wazonu i postawić na komodzie w salonie, ale też wykorzystać do przyozdobienia sali bankietowej. Jeżeli natomiast szukasz klasycznego bukietu, koniecznie rozważ zakup sztucznego bukietu róż o wysokości 43 centymetrów. Ta składająca się z dziewięciu kwiatów kompozycja z pewnością wywoła uśmiech na każdej twarzy, a do tego wprowadzi urok w miejsce, w którym się znajdzie. Kompozycja dostępna w sześciu kolorach do wyboru. Ciekawą propozycją jest też bukiet róży angielskiej o wysokości 55 cm. Jak widzisz, w naszej hurtowni znajdziesz wyjątkowe kompozycje, które pasują do wielu miejsc!