Sztuczne goździki

Bukiet sztucznych goździków to wspaniała i uniwersalna kwiatowa dekoracja, która uzupełni wiele wnętrz, wprowadzając do nich naturalny akcent. Bukiet goździków sprawdzi się w biurach, lokalach usługowych, chociażby takich jak poczekalnie w gabinetach kosmetycznych, lekarskich. Jest idealny jako uzupełnienie większych dekoracji kwiatowych, takich jak wiązanki, stroiki nagrobne, czy też wianki. Gałązki bukietu można swobodnie wyginać i układać według własnych potrzeb, aby nadać indywidualnego charakteru kwiatowej kompozycji. Każdy szczegół oferowanych w Adkor KWIATY, sztucznych goździków, jest idealnie dopracowany i wykonany z trwałych, solidnych materiałów. Bukiet sztucznych kwiatów wspaniale prezentuje się nie tylko w wazonie, lecz również może pięknie wyglądać jako jeden z elementów dekoracji na stole, czy też przed wejściem do wybranego pomieszczenia, bądź na komodzie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Estetyczne, ponadczasowe, sztuczne goździki w Adkor KWIATY

Dlaczego warto wybrać bukiet sztucznych kwiatów? Ponieważ nie wymagają one dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, są łatwe w utrzymaniu. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, aby zajmować się kwiatami, a szukają trwałej, kwiatowej dekoracji. Sztuczne kwiaty to doskonały element dekoracyjny do wnętrz z klimatyzacją oraz z brakiem naturalnych promieni słonecznych. Sprawdzą się w salach wystawowych, konferencyjnych, weselnych oraz eventowych. Gotowe bukiety ze sztucznych kwiatów są idealnym dopełnieniem wielu wnętrz – stanowią bardzo uniwersalną ozdobę.

Sztuczne goździki to zdecydowanie nienaganna prezencja i efektywny wygląd, a mimo upływu czasu zachowują intensywność barw, niezmienny kształt, aby cieszyć się piękną dekoracją cały rok. To również możliwość niekończących się wariantów kompozycji kwiatowych. W Adkor KWIATY udostępniamy szeroki wybór bukietów, które można dopasować w zależności od okazji, a także innych florystycznych dodatków.

Goździki z naszej hurtowni to:

  • bukiety sztucznych kwiatów w wielu pięknych kolorach
  • niepowtarzalna dekoracja
  • wysokiej jakości, lekki materiał imitujący żywą roślinę
  • pasują do firmowego wnętrza, odnajdą się w salach wystawowych, targowych, ale też na cmentarzach w formie większej kompozycji kwiatowych
  • bukiety ułożone w różnych odległościach, co daje naturalny wygląd
  • dekoracja o nienagannym wyglądzie przez lata
  • są idealne dla alergików
  • nie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych

Sztuczne goździki – co symbolizuje goździk?

Decydując się na wykorzystanie lub ofiarowanie komuś określonego rodzaju kwiatów, warto poznać symbolikę, jaką ze sobą niosą. Każdy kwiat oprócz pięknego wyglądu ma siłę przekazywania uczuć. Goździki należą do wyjątkowych kwiatów, dostępnych cały rok, a sztuczne goździki nie odbiegają wyglądem od naturalnych. Kwiaty te sprawdzą się w wielu okazjach, ze względu na bogatą symbolikę.

Goździki niosą za sobą szereg pozytywnych znaczeń, dlatego sprawdzą się w każdej sytuacji. Jednym z uczuć, które możesz przekazać, ofiarując goździki, jest zakochanie się, sympatia. Kojarzą się z pierwszą miłością i niewinnym zauroczeniem. Symbolizują również odwagę, niekiedy nazywaną brawurą. Goździk to kwiat, który ma sprawiać, że osoba obdarowana poczuje się wybrana spośród tłumu. Niesie ze sobą symbol wyróżnienia, wyjątkowości. Jest to nietuzinkowy kwiat, który sprawia, że adresat czuje się równie wyjątkowy. Ze względu na trwałość żywych goździków kwiaty mają za zadanie dać do zrozumienia o stałości i niezmienności uczuć.

Sztuczne goździki – jaki kolor wybrać?

Symbolika kwiatów jest bardzo zróżnicowana i bogata. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku goździka. Znaczenie ma więc nie tylko wybór rodzaju kwiatu, ale także jego koloru. W zależności od barwy, jaką wybierzemy, adresat prezentu dostanie inny komunikat. Sztuczne goździki aktualnie są dostępne we wszystkich istniejących w naturze kolorach, ale nie tylko. Warto więc przed wykorzystaniem ich do dekoracji, zapoznać się ze szczegółowym znaczeniem, z podziałem na określone barwy.

Jednym z najbardziej sugestywnych kolorów goździka jest czerwony. Barwa ta symbolizuje gorące uczucia – miłość i pasję. Jest także oznaką podziwu. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla ukochanej osoby. Sztuczne goździki w tym odcieniu doskonale dopełnią wystrój sypialni. Różowy goździk to wyjątkowy kwiat. Podobnie jak czerwony, oznacza miłość, jednak w delikatniejszej wersji. Jest oznaką kobiecości i wdzięku. Białe goździki kojarzą się z miłością do matki. Często są wykorzystywane jako prezent z okazji ich święta. Symbolizują miłość i przywiązanie. Bez względu na to, jaki kolor kwiatka się zdecydujesz, warto podkreślić jego oryginalny wygląd i wyjątkowość.