Sztuczne sukulenty | Sztuczne kaktusy

Sztuczne sukulenty, a w tym kaktusy są piękną dekoracją lub elementem aranżacji wnętrz. Te rośliny w ostatnich sezonach cieszą się niezwykle dużą popularnością. Jeśli masz dosyć hodowania kwiatów w doniczkach i potrzebujesz doskonałą, praktyczną i niewymagającą pielęgnacji alternatywę, to sztuczne sukulenty będą najlepszym rozwiązaniem. W naszym sklepie ADKOR mamy do zaproponowania różnego rodzaju wspomniane rośliny, które wyglądają jak żywe. Niestraszny jest im mróz, deszcz, śnieg i inne warunki atmosferyczne. Mogą doskonale prezentować się przez cały rok w różnych miejscach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Jakie są zalety sztucznych sukulentów?

Nie każdy ma dar do odpowiedniego zadbania o kwiaty. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę sztucznych sukulentów. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla osób, które zapominają o regularnym podlewaniu i pielęgnacji kwiatów, roślin. O sztuczne sukulenty, czy też kaktusy nie trzeba specjalnie dbać. Wystarczy, że od czasu do czasu będzie się je przecierało z kurzu, po to, aby ładnie się prezentowały. Takie ozdoby doskonale sprawdzą się w domach, mieszkaniach, ale także obiektach publicznych. Sztuczne sukulenty doskonale prezentują się w biurach, ponieważ wywołują przyjemny nastrój i nadają estetyki pomieszczeniu. Takie roślinki można postawić zarówno na parapecie, jak i powiesić na ścianie. Dzięki temu, że są one sztuczne, to nie trzeba ich ściągać, aby je podlać. Sztuczne sukulenty będą się dobrze prezentować nawet wtedy, gdy się o nich zapomni. Kolor zielony kojarzy się z odprężeniem oraz spokojem. Dlatego też polecamy zaopatrzyć się w takie rośliny, które doskonale skomponują się z kolorowymi kwiatkami.

Przykładowa oferta kilku sztucznych sukulentów w naszym sklepie ADKOR

W naszym sklepie ADKOR znajdziecie różnego rodzaju sztuczne sukulenty. Znajdziecie tutaj między innymi sztuczny kaktus sukulent, który możecie dostać w różnych odcieniach. Został on wykonany z wysokiej jakości gumy i wygląda bardzo naturalnie. Tego typu roślina idealnie nadaje się do stworzenia niesamowitej dekoracji, jaką jest na przykład las w szkle. Kolejnym przykładem sztucznego sukulenta jest roślina skalniakowa. Również została ona wykonana z wysokojakościowej gumy. Wygląda jak żywa, a w dotyku przypomina swój organiczny odpowiednik. Taki sztuczny sukulent będzie odpowiednią dekoracją w hotelu, mieszkaniu, domu czy też restauracji. Takiego sukulenta można wykorzystać do stworzenia aranżacji z innymi kwiatami lub do zaprojektowania lasu w szkle. Warto również wspomnieć o jeszcze innym przykładowym sukulencie – sztuczny zwis tillandsia. Ten produkt posiada pięć zwisających odnóg różnej długości. Nadaje się do tworzenia wszelakich kompozycji zarówno z kwiatami jak i innymi sztucznymi sukulentami, kaktusami. Długość całkowita tej rośliny to dziewięćdziesiąt siedem centymetrów.

Sztuczne sukulenty – dokładniejsze szczegóły dotyczące zamówienia

Zamawiając w naszym sklepie ADKOR sztuczne sukulenty, należy wziąć pod uwagę, że minimalna kwota zamówienia w koszyku jako cena detaliczna musi równać się przynajmniej z kwotą stu złotych. Dostawy realizowane są przy współpracy z jedną z firm kurierskich. Przesyłkę wysyłamy pod wskazany adres po zaksięgowaniu wpłaty na koncie za zamówienie w następnym dniu roboczym. Natomiast jeśli trwa okres sezonowy i zamówień jest bardzo dużo, to wysyłka może przedłużyć się do trzech dni roboczych. Jeżeli klient dokonuje zamówienia produktów hurtowo, to przy zakupach przekraczających trzysta złotych otrzyma darmową dostawę prosto pod drzwi – towar wysyłamy również w opcji za pobraniem. Nasze sztuczne sukulenty wysyłamy również za granicę, nie tylko na terenie Polski. Natomiast w takiej sytuacji wycenę dostawy wyliczamy indywidualnie po skompletowaniu całej paczki. Gdy u klienta pojawi się kurier wraz z przesyłką, to musi on sprawdzić, czy podczas dostawy opakowanie w żaden sposób się nie zniszczyło. Jeśli jednak doszło do takiej sytuacji, to należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody. Kolejnym krokiem jest skontaktowanie się z naszą firmą w celu rozwiązania problemu i podjęcia dalszego działania.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do rozejrzenia się po całym asortymencie naszego sklepu, a następnie do zrobienia zakupów. Gwarantujemy, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś, na czym zawiesi oko. Może akurat będą to sztuczne sukulenty?