Sztuczny eukaliptus

Sztuczne rośliny są doskonałym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, a także zapominalskich, którym brakuje czasu na pielęgnację kwiatów, a chcieliby wprowadzić trochę zieleni do mieszkania. Eukaliptus jest rośliną, która skradła serce niejednemu floryście, jako całoroczne dopełnienie kompozycji kwiatowych lub jako samodzielna ozdoba. Dzięki temu, że jest to sztuczny eukaliptus, to można cieszyć się nim przez cały rok. W naszym sklepie online mamy do zaoferowania różnego koloru okrągłe liście, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych bukietach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Jakie zalety ma sztuczny eukaliptus?

Kluczową zaletą sztucznego eukaliptusa jest bezobsługowość. Oznacza to, że nie trzeba go podlewać, przycinać, czy martwić po prostu o to, w którą stronę gałązki są skierowane. Podczas Twojego pobytu na urlopie roślina ta nadal będzie w takiej samej kondycji, ponieważ w żaden sposób nie trzeba jej pielęgnować. Takie rośliny nie rozrastają się, przez co wykonany z nich bukiet nie zmienia swojego wyglądu i nie wymaga poprawek. Sztuczny eukaliptus można umieścić dosłownie wszędzie. Nie ma najmniejszego znaczenia czy w pobliżu jest światło, czy może jednak półcień. Sztuczne rośliny mogą być umieszczone w miejscach, w których żywe nie przetrwałyby, na przykład w ciemnych pomieszczeniach lub miejscach o dużym natężeniu ruchu. Taki eukaliptus nie posiada alergenów. Nie wydziela on żadnych pyłków, dlatego też sprawdzi się doskonale w domach, w których mieszkają alergicy. Nie podrażnia on w żaden sposób dróg oddechowych, nie wywołuje kataru, zatkanych zatok czy łzawiących oczu.

Kiedy zdecydować się na sztuczny eukaliptus?

Na sztuczny eukaliptus warto postawić wtedy, gdy wiemy, że nie będziemy mieli czasu na pielęgnację żywego – na przykład w sytuacji, kiedy często zmieniamy miejsce pobytu, a nasze główne zostaje puste przez długi czas. Sztuczny eukaliptus sprawdzi się doskonale w ciemnych pomieszczeniach, który chcielibyśmy w jakiś sposób ożywić. W połączeniu z jakimiś sztucznymi kwiatami, które znajdziecie również w naszym sklepie, będzie tworzył wspaniałą aranżację. Możemy zagwarantować, że przetrwa on każde warunki. Nie trzeba się martwić, że kot albo pies zniszczą dekorację, ponieważ jest ona wytrzymała w porównaniu do żywego eukaliptusa, który jest delikatny i może się połamać.

Sztuczny eukaliptus – doskonały trend

Imitacja żywego eukaliptusa to doskonały trend podczas projektowania wnętrz. Taki sztuczny eukaliptus można dopasować do swojego otoczenia bez obawy, że z czasem roślina zacznie się rozrastać i zmieniać swój wygląd. Ze względu na to, że nie potrzebuje on światła, można spokojnie umieścić go w łazience, w której nie ma okien. Warto podkreślić, że wybór sztucznych roślin jest szeroki. W naszym asortymencie znajdziecie nie tylko sztuczny eukaliptus! Jednakże on sam jest dostępny w wielu rodzajach i kolorach, na przykład w czerni, czy też czerwieni. Znajdziecie tutaj sztuczny eukaliptus w wersji pojedynczych gałązek oraz bukietów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów!