sztuczne drzewka

Nie masz odpowiedniego miejsca na żywą roślinę w swoim domu? A może szukasz inspiracji, aby zazielenić przestrzeń biurową, komercyjną? Nie chcesz, aby nowa roślina wymagała dodatkowej, czasochłonnej pielęgnacji? Zwróć uwagę na bardzo popularne rozwiązanie, jakim są sztuczne drzewka. Drzewka dostępne w naszym asortymencie swoim wyglądem, kolorystyką oraz strukturą przypominają prawdziwe rośliny. Dzięki nim bez problemu efektownie zazielenisz wybrane miejsce, które od razu zyska w oczach domowników, pracowników, klientów, czy też kontrahentów.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Wysokie sztuczne drzewka – dla jeszcze lepszego efektuJeśli przestrzeń, którą chcesz zazielenić jest dość duża, zdecyduj się na odpowiednie drzewka, efektownie i proporcjonalnie ją wypełniające. W takiej sytuacji doskonałym wyborem okażą się wysokie sztuczne drzewka, które ustawione w grupie zapewnią jeszcze lepsze wrażenie. Co istotne, w naszej ofercie znajdziesz różne gatunki sztucznych drzewek – takie, które są aktualnie bardzo popularne, jak i klasyczne, uniwersalne drzewka. Bez problemu dopasujesz je więc do miejsca, w którym mają się znaleźć. 

Warto pamiętać, że w przypadku żywych roślin trzeba o nie dbać, nie wszystkie też są bezpieczne dla kotów, wiele z nich wymaga specjalnego miejsca i częstego doglądania. W przypadku drzewek sztucznych nie ma obaw o bezpieczeństwo zwierzaka, jak i pielęgnację. Nasze drzewka mają m.in. 65 cm, wysokości, wymagają samodzielnego złożenia (osobno liście, łodyga). Nie trzeba mieć jednak obaw, jeśli chodzi o złożenia drzewka, ponieważ jest to bardzo proste oraz intuicyjne. 

Realistyczne, wysokie sztuczne drzewka


Liście naszych drzewek wykonane zostały z wysokiej jakości gumy, dzięki czemu całość wygląda bardzo naturalnie. Po złożeniu drzewka wystarczy już tylko jego wsadzenie do wybranej przez siebie donicy. Odpowiednio dobrana donica z pewnością doda charakteru wybranemu, sztucznemu drzewku. Co istotne, umożliwiamy również zakup drzewek w przystosowanej do nich donicy, np. ceramicznej. Podczas produkcji naszych wysokich sztucznych drzewek zadbano o najmniejszy nawet szczegół, stąd też każde z nich niemal do złudzenia przypomina swój odpowiednik.