sztuczne trawy w doniczce

Pielęgnowanie i aranżowanie ogrodu staje się pasją coraz większej liczby osób. Dziś liczą się nie tylko piękne wnętrza domów, ale także ich otoczenie, które powinno być równie urocze i spójne z tym, co stworzono w pomieszczeniach. Architektura krajobrazu jest przede wszystkim ważną dziedziną sztuki, która ma na celu tworzenie i ochronę piękna w otoczeniu domów, ale także dotyczy szerszej scenerii. Wydawać się może, że sztuczne trawy nie znajdą swojego miejsca w przemyślanych architektonicznych planach nowych ogrodów. To błędne przekonanie, z którym warto się uporać, by docenić piękno traw imitujących żywe rośliny. Sztuczne trawy mogą stać się nieodłącznym elementem wystroju Państwa domu, ogrodu, ale doskonale będą się prezentować także w hotelach czy restauracjach. W ofercie sklepu Adkor znajdziecie Państwo trawy, które z pewnością sprawią, że Wasz ogród, mieszkanie czy przestrzeń biurowa staną się jeszcze piękniejsze i bardziej przytulne. Trawy wykonane z silikonu, dzięki precyzji wykonania i dbałości w oddaniu szczegółów do złudzenia przypominają żywe rośliny.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ozdobne sztuczne trawy

Żywe rośliny ogrodowe wymagają wiele uwagi, pielęgnacji i częstego doglądania. Trawy ozdobne należy wiosną przycinać, ale tylko na odpowiednią wysokość, w taki sposób, żeby nie uszkodzić młodych przyrostów. Rośliny te przez długi czas traktowane były, jako wypełniacze ogrodowej przestrzeni. Jednak moda na trawy pojawiła się niespodziewanie i trwa w najlepsze. Ogrodnicy doceniają ich ładne, niejednokrotnie dwubarwne liście, lekkość i imponujące kwiatostany. Co można zrobić jeśli nie ma się czasu na pielęgnowanie roślin w swoim ogrodzie? Niektóre z nich można zastąpić sztucznymi, które wykonane są z silikonu i doskonale imitują żywe rośliny. Sztuczne trawy idealnie sprawdzą się, jako wypełnienie przestrzeni wokół oczek wodnych, skalniaków, ale także tarasy i balkony. Trawy z powodzeniem mogą stać się głównym elementem przydomowego ogrodu.

Uniwersalność sztucznych traw

Trawy ozdobne są nie tylko bardzo efektowne, ale także uniwersalne. Ich wiotkość, wielość barw i piękne kwiatostany pasują doskonale zarówno do nowoczesnej architektury – wtedy świetnie sprawdzają się, jako główny element ogrodu, a także do wiejskich domków, gdzie mogą być uzupełnieniem rabat. Uniwersalność i trwałość sztucznych traw daje im ogromną przewagę nad żywymi roślinami, o które jednak należy dbać. Trawy w naszej ofercie wykonane są z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu, który do złudzenia przypomina prawdziwe, żywe rośliny. Są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, nie tracą koloru i trudno je zniszczyć, dlatego zakup sztucznych traw jest inwestycją na długi czas. One na pewno nie zwiędną, nie zgniją, a w razie suszy nie wyschną. Sztuczne trawy są żywe i ładnie wyglądające przez cały rok i bez względu na to czy właściciel ma czas je przycinać i podlewać. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment pięknych, sztucznych traw.