Sztuczne róże pojedyncze

Dawniej uważano, że sztuczne kwiaty to przykład kiczu i że jako dekoracja wyglądają nędznie. Takie kwiaty kojarzyło się głównie z PRLem oraz ciemnymi pomieszczeniami. Czasy, w których myślało się negatywnie o sztucznych kwiatach, już minęły. Dzisiaj na rynku można znaleźć różnego rodzaju kwiaty w takiej właśnie formie. Róże są ponadczasowymi kwiatami, które niezależnie od okazji prezentują się efektownie. Dlatego też sztuczne kwiaty róże są tak bardzo popularne, ponieważ można je uniwersalnie zastosować podczas tworzenia kompozycji florystycznych. W naszym sklepie mamy do zaoferowania sztuczne kwiaty róże, które wyglądem przypominają żywe kwiaty. Jednak różni je to, że niestraszny im mróz, silny wiatr czy opady deszczu lub śniegu. Mogą doskonale prezentować się przez cały rok!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Jakie są zalety sztucznych kwiatów róż?

Po pierwsze sztuczne kwiaty róże są bardzo wygodną alternatywą do tych żywych. Mają różne zalety – jedne mogą mieć większe znaczenie, a drugie mniejsze. Główną pozytywną cechą jest to, że są one trwałe i odporne na uszkodzenia. To wszystko dzięki temu, że materiały są starannie dobrane. Dodatkowo produkcja takich kwiatów polega na wykorzystaniu nowoczesnych metod. Takie rośliny w żaden sposób nie pachną, więc jest to doskonała opcja do wykorzystania w domu, w którym są alergicy lub zwierzęta domowe.

Przykładowo pojedyncze sztuczne kwiaty róże, które znajdziecie w naszej ofercie, można z łatwością użyć do komponowania jakichś bukietów. Gałązki wyginają się i dzięki temu imitują kształt swojego organicznego odpowiednika. Sztuczne kwiaty róże nie wymagają podlewania, podcinania oraz przesadzania. Rośliny te są wspaniałym zamiennikiem żywej roślinności.

Sztuczne kwiaty róże w klasycznej odsłonie

Wspominaliśmy, że sztuczne kwiaty róże to dodatek już stricte ponadczasowy, który doskonale uzupełni niejedno wnętrze. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie sztuczne pojedyncze róże oraz gałązki. Można z nich wykonać niezwykłą dekorację do sypialni lub pokoju. Dodatkowo wystarczy, że przymocuje się sztuczne kwiaty róże do przezroczystej żyłki, a następnie takie girlandy można przymocować do sufitu, czy też na balustradach lub barierkach. Z pojedynczych róż można stworzyć bukiety. Taki bukiet sztucznych kwiatów róż będzie doskonałą ozdobą w wazonie w salonie, czy też dekoracją funeralną na grobach najbliższych. Mamy do zaoferowania sztuczne kwiaty róże w różnych wariantach oraz kolorach. Różyczki są wyborem dla tych osób, które nie mają pojęcia, na jaki konkretny okaz się zdecydować. Kwiat ten jest uniwersalnym dodatkiem. Doskonale prezentuje się w wieńcach, bukietach, flowerboxach i innych kompozycjach. Róże to klasyka, a te, które mamy w naszym sklepie, będą świetnie wyglądać przez długi czas. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym asortymentem i do późniejszych zakupów!

Szczegóły dotyczące zamówienia sztucznych kwiatów – róż

Dokonując zamówienia sztucznych kwiatów – róż, warto pamiętać, że minimalna kwota w koszyku w celu złożenia zamówienia to wysokość stu złotych. Dostawy dokonujemy przy współpracy z firmą kurierską. Wysyłkę realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie za zamówienie w następnym dniu roboczym – umożliwiamy też wysyłkę w opcji płatności za pobraniem. Warto pamiętać, że w okresach sezonowych termin może ulec wydłużeniu aż do trzech dni roboczych. Jeżeli klient zamawia produkty hurtowo, to przy zamówieniu przekraczającym trzysta złotych dostawa jest darmowa. Wysyłamy nasze sztuczne kwiaty róż i inne okazy nawet za granicę. Wtedy koszt dostawy wyliczamy indywidualnie po skompletowaniu całej paczki. Gdy do klienta zawita kurier, musi on sprawdzić, czy podczas dostawy opakowanie nie uległo uszkodzeniu. Jeśli taka sytuacja się wydarzy, to należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody i skontaktować się z naszą firmą – ADKOR – w celu rozwiązania problemu.