sztuczne storczyki

Imponujące storczyki zachwycają niebanalnymi kwiatostanami w wielu kolorach. Pięknie prezentują się, jednak żywa roślina wymaga uwagi i zaangażowania w regularną pielęgnację. Do dyspozycji klientów oddajemy sztuczne storczyki, które wspaniale wyglądają w domu, biurze, galerii handlowej, a także na cmentarzu. Starannie wykonane prezentują się niemal jak żywy kwiat. Kolorowy akcent rośliny pozytywnie wpływa na aranżację wnętrza. Sztuczne storczyki można umieścić w dowolnym miejscu bez konieczności analizowania warunków atmosferycznych i zastanawiania się nad regularnym podlewaniem. Bez względu na sytuację wyglądają fenomenalnie. Zachwycają kolorami i precyzyjnie odwzorowanym każdym szczegółem. W naszej hurtowni przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi zakup pojedynczych kwiatów jedno- i dwupędowych w wielu wariantach kolorystycznych.

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Sztuczne storczyki jednopędowe

Trwałe i odporne na upływ czasu sztuczne storczyki sprawiają, że każda wiązanka kwiatowa zyskuje na oryginalnym charakterze. Zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Precyzyjne odwzorowanie wszelkich detali sprawia, że dopiero po chwili można dostrzec, że kwiat jest sztuczny. Jednopędowe sztuczne storczyki pięknie zdobią aranżacje hotelu, salonów SPA i innych lokali użyteczności publicznej. Wprowadzają wyjątkowy akcent oraz klimat bez konieczności tworzenia skomplikowanych, wymagających kompozycji. Wystarczy kilka gałązek storczyka wykonanego z odpornego na działania czynników niekorzystnych materiału, aby dekoracja przykuwała uwagę. 

Sztuczne storczyki – idealna dekoracja na cmentarz 

Dbanie o grób najbliższych to wyraz miłości i szacunku. Delikatne dekoracje pięknie prezentują się nie tylko w ważne rocznice czy Święto Zmarłych. Sztuczne storczyki to całoroczne kwiaty, dlatego zawsze wyglądają bardzo elegancko i ponadczasowo. W szczególności utrzymane w stonowanych odcieniach, jak biel, delikatny róż czy rubin, podkreślają wyjątkowość kwiatowej kompozycji. Sztuczne storczyki dostępne w naszej hurtowni są idealnym sposobem na bukiet na cmentarz, subtelną wiązankę lub okolicznościowy stroik. Świetnie prezentują się w wersji minimalistycznej bądź w towarzystwie innych kwiatów, między innymi  sztucznych róż i kalii. Dostępne są w wielu rozmiarach. Bez względu na kolor czy długość łodygi nie ma obaw o złamanie się pędu. Sztuczny storczyk z silikonu jest odporny na uszkodzenia. Będzie więc pięknie ozdabiał grób nawet przy niesprzyjającej pogodzie.