Sztuczne tulipany

Wykorzystanie sztucznych kwiatów do dekoracji wnętrz, tarasów czy ogrodów może kojarzyć się z czymś, co już dawno wyszło z mody. To jest jednak błędne przekonanie, w którym utwierdzać mogą nieestetycznie wyglądające sztuczne kwiaty. Wykonane z silikonu, sztuczne tulipany, są nie tylko niezwykle trwałe, ale także prezentują się pięknie i naturalnie. W ofercie Adkor znajdują się tulipany wykonane w tak dokładny i realistyczny sposób, że nie jest trudno o pomylenie ich z prawdziwymi kwiatami. Tulipany, które zrobione są z silikonu przez lata mogą służyć jako ozdoba i nie stracić swoich walorów. Kwiaty, łodygi i liście do złudzenia przypominają żywe rośliny, a przez lata nie tracą koloru, ani jakości. Tulipany są symbolem wiosny i najbardziej popularnym o tej porze roku kwiatem. Dlaczego jednak nie cieszyć się ich pięknem przez cały rok? Ze sztucznymi tulipanami nic nie stoi na przeszkodzie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kompozycje ze sztucznych tulipanów

Tulipany to bardzo popularne kwiaty ze względu na swój delikatny i uroczy wygląd. Symbolizują nadejście wiosny, dlatego kojarzą się z odrodzeniem, świeżością i nowym początkiem. Sztuczne tulipany, wykonane z silikonu, doskonale imitują żywe kwiaty, dlatego wspaniale sprawdzą się jako bukiet zdobiący dom, biuro, ale także restauracyjne stoliki i hotelowe wnętrza. Kompozycje ze sztucznych tulipanów bardzo dobrze prezentują się na balkonach i tarasach, ale także pięknie wyglądają na drewnianych parkietach i innych elementach architektury ogrodowej. Ogromną zaletą sztucznych roślin jest to, że mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych – deszczu czy słońca – są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Silikonowe kwiaty są piękne przez cały rok i są doskonałą alternatywą dla żywych roślin. Na pewno nie wywołują reakcji alergicznych, ani nie przyciągają męczących owadów.

Tulipany – stylowy dodatek

Wybór odpowiednich sztucznych tulipanów dla siebie może okazać się wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, jakie znaczenie i symbolikę mają ich kolory. Czerwone główki tulipanów oznaczają namiętną i gorącą miłość, różowe warto wręczyć przyjaciołom i najbliższej rodzinie, by pokazać im, jak ważna jest łącząca relacja. Białe sztuczne tulipany symbolizują czystość, często używa się ich także po to, by uczcić pamięć zmarłych. Te kwiaty można z powodzeniem wykorzystać do kompozycji służących do wystrojów kościołów, sal weselnych. Będą się doskonale prezentowały jako element wystroju restauracji podczas chrzcin czy komunii świętych. Żółte tulipany mogą przywodzić na myśl zarówno nieodwzajemnioną miłość, jak i wielką radość.

Sztuczne kwiaty

Sztuczne tulipany w naszym asortymencie do złudzenia przypominają te żywe, które znamy z kwiaciarni. Mają nad nimi jednak dużą przewagę: są bardzo trwałe i piękne. Mogą zastąpić żywe kwiaty w każdej aranżacji. Nie trzeba ich pielęgnować, nie uczulają, a silikon, z którego są wykonane, w dotyku jest niemal dokładnie taki sam, jak naturalne rośliny. W ofercie Adkor znajdują się różne kolory sztucznych tulipanów, z których można skomponować niepowtarzalne bukiety i kompozycje.

Sztuczne tulipany – wyglądają jak żywe!

Czy odróżnienie sztucznych tulipanów od prawdziwych jest trudne? Na pierwszą myśl nasuwa się odpowiedź, że nie. Jednakże nie jest to takie oczywiste, ponieważ nasze produkty są wykonane z materiałów, które imitują doskonale naturalne kwiaty. Dbałość o najmniejsze detale oraz niesamowita kolorystyka sprawia, że sztuczne odpowiedniki łudząco przypominają naturę. Może się zatem Wam wydawać, że sprzedajemy żywe tulipany, lecz są to po prostu sztuczne rośliny o najwyższej jakości.

Wysokiej jakości sztuczne tulipany

W naszym asortymencie mamy do polecenia różnego rodzaju sztuczne tulipany. Są to kwiaty wykonane z silikonu oraz z gumy. Posiadamy tulipany pojedyncze, a także bukiety w różnych kolorach. Dla zamówień hurtowych na terenie Polski powyżej 300 złotych zapewniamy darmową dostawę.

Nasze sztuczne tulipany sprawdzają się przez cały rok, niezależnie od sezonu. Nie są straszne im warunki atmosferyczne. Nic się nie stanie, jeśli zdarzy Ci się o nich zapomnieć. Tylko od osoby, która zabezpiecza się w takie kwiatki, zależy, kiedy zdecyduje się wymienić je na inne. Idealnie nadają się do ocieplania wnętrz salonów fryzjerskich czy sklepów z ubraniami. Niezliczone kombinacje kolorystyczne pozwolą uzyskać pożądany efekt – taki, który będzie zgodny z identyfikacją wizualną Twojego wnętrza. Sztuczne tulipany w wazonie to tylko jedno z możliwych rozwiązań. Nie potrzebują one wody, dlatego można umieścić je praktycznie wszędzie. Umożliwiają zatem zupełnie nowatorskie rozwiązania aranżacyjne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym całym asortymentem. W ofercie oprócz sztucznych tulipanów posiadamy przykładowo sztuczne bukiety, sztuczne liście oraz sztuczne trawy. Dzięki naszym produktom możesz stworzyć długo wytrzymałą dekorację. Nie czekaj, tylko zamów produkty już dziś! Jest to proste i niezwykle szybkie rozwiązanie, dzięki któremu można dokonać zakupów w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu. To bardzo praktyczny i wygodny sposób, dzięki któremu oszczędza się czas.