sztuczne róże główki

Do niedawna sztuczne kwiaty kojarzyły się z kiczem. Jeszcze kilka lat wstecz już na pierwszy rzut oka można było je rozpoznać. Aktualnie jednak dostępne w sprzedaży sztuczne kwiaty imitują swoim wyglądem te naturalne.

Dobrym rozwiązaniem, łączącym funkcjonalność z wyglądem, są główki kwiatowe. Nie sposób przejść obojętnie obok różnorodności barw, rozmiarów oraz faktur główek kwiatowych. Zakupić można cały wachlarz gatunków kwiatów, występujących w przyrodzie. W ofercie występują między innymi róże oraz ich sztuczne główki, do złudzenia przypominające prawdziwe kwiaty. Naszym klientom umożliwiamy zakup hurtowy, ale także detaliczny, dzięki czemu sztuczne kwiaty mogą służyć do przyozdobienia dużych wydarzeń, jak i zacisza domowego.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Sztuczne główki róż – sposoby na ich wykorzystanie

Możliwości na wykorzystanie sztucznych kwiatów jest wiele. Podobnie w przypadku kwiatowych główek. Co więcej, brak łodygi daje dużo większą swobodę w aranżacjach. Jakie dekoracje można wykonać za pomocą główek kwiatowych? Pomysłów jest całe mnóstwo. Właściwie jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Sztuczne główki róż doskonale sprawdzą się jako dopełnienie wiązanek i wieńców. Będą idealną alternatywą dla żywych kwiatów, zwłaszcza w przypadku dużej ekspozycji na niesprzyjające warunki pogodowe. Piękne sztuczne główki mogą również posłużyć jako dodatek do żywych wieńców. Kompozycje ze sztucznych kwiatów doskonale sprawdzą się jako ozdoby cmentarne. Będą nie tylko wyglądać elegancko i dostojnie, ale przede wszystkim zniosą wszystkie, nawet najgorsze warunki. Dużą popularnością cieszą się także wianki świąteczne, wywieszane na drzwi w okresie bożonarodzeniowym. Wykorzystując sztuczne kwiaty, mamy pewność, że nasza ozdoba nie ulegnie zniszczeniu.

Kolejnym doskonałym sposobem zastosowania sztucznych główek kwiatowych jest wykorzystanie ich przy dekorowaniu domu lub mieszkania. Aranżacja wnętrza nie należy do łatwych zadań. Przede wszystkim wymaga pomysłowości. Jeśli chcesz, żeby Twoje wnętrze wyglądało oryginalnie, a zarazem gustownie. Główki sztucznych kwiatów mogą okazać się idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach. Można z nich stworzyć piękne kompozycje w formie obrazów. Do ich wykonania potrzebne będą tylko sztuczne kwiaty, ramka oraz odrobina kleju. Warto zastosować wówczas kolorystykę, która będzie pasowała do wystroju wnętrza, w którym znajdzie się obraz. Urozmaiceniem mogą być dodatkowe elementy – wstążki, kokardki lub inne roślinne detale. Sztuczne róże, a właściwie ich główki w formie obrazu sprawdzą się w wielu wnętrzach. Jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia.

Ciekawym zastosowaniem sztucznych kwiatów, które posłużą, jako element dekoracyjny każdego wnętrza są kwiatowe ramy luster. Oklejenie lustra kwiatami jest bardzo popularne, z racji niebanalnego wyglądu. Sprawdzi się szczególnie w przypadku starszych luster, których wygląd i kondycja ramy pozostawia wiele do życzenia. Możesz w prosty sposób nadać jej drugie życie, a przy okazji ożywić wnętrze swojej sypialni czy łazienki.

Sztuczne główki kwiatów są często stosowane w ozdobnych wiankach. Idealnie dopełniają kompozycje z naturalnych, jak i sztucznych roślin. Wianki znajdują zastosowanie w delikatnych stylizacjach w stylu boho. Często stanowią element dopełniający stylizacje ślubne. W sieci odnaleźć można wiele poradników, dzięki którym wykonanie wianka stanie się dużo prostsze.

Sztuczne główki róż – dobry wybór na każdą pogodę

Ogromnym atutem sztucznych kwiatów jest ich odporność. Można je wykorzystywać bez obaw o więdnięcie czy zniekształcenie. Znajdą swoje zastosowanie nawet w przypadku dekoracji zewnętrznych. Sztuczne główki kwiatów to doskonała alternatywa dla naturalnych roślin. Co więcej, jakość produktów eliminuje możliwość utraty koloru czy rozmiaru. Raz zastosowane kwiaty, zachowają swój wygląd na długi czas. Ma to szczególne znaczenie przy dekoracjach sezonowych. Dekoracje bożonarodzeniowe będą służyć na wiele lat. Ich przechowywanie jest bardzo łatwe. Wystarczy jedynie lekko odświeżyć kwiaty, aby znów zachwycały wyglądem.