Opublikowano

Pomagamy przy wyborze sztucznych kwiatów na cmentarz wiosną

Kwiaty na wiosnę

Wiosna to wyjątkowa pora roku. Po mroźnej zimie, kiedy na dworze było ciemno i zimno nadejściu wiosny towarzyszy szczęście i pogoda ducha. Te pozytywne emocje często chcemy przenieść na cmentarz, gdzie leżą nasi najbliżsi. Nie ma lepszego sposobu niż przyozdobienie grobu wiosennymi kwiatami. Wybór kwiatów na cmentarz wiosną jest doprawdy imponujący. Wiosenne kwiaty są niezwykle lubiane niemalże przez każdego, ich kolory poprawiają nam nastrój i wprowadzają radosną atmosferę. Dzięki nim czujemy, że przyroda budzi się do życia.

Typowymi wiosennymi kwiatami są oczywiście tulipany, narcyzy, irysy, krokusy, hiacynty, przebiśniegi, szafirki, bratki, prymulki oraz stokrotki. Do popularnych krzewów kwitnących wiosną należy forsycja oraz bez, lilak.

Najpopularniejsze rodzaje kwiatów wiosennych

Narcyzy są to jedne z najbardziej popularnych kwiatów wiosennych cebulowych. Są one niezwykle łatwe w uprawie i niezbyt wymagające. Zastanawiacie się czym się różni żonkil od narcyza? Żonkil to nic innego jak żółty narcyz.

Krokusy bardzo często są pierwszymi napotkanymi kwiatami wiosną. Często mówi się o nich, że są to księżniczki wiosny. Pięknie prezentują się, gdy są sadzone grupkami. Można je spotkać w wielu kolorach, takich jak fioletowy, biały, niebieski, liliowy oraz żółty.

Hiacynty to rośliny cebulowe o pięknym, gęstym i dużym kwiatostanie. Można go zobaczyć w wielu pięknych kolorach.

Tulipany to kolejne bardzo popularne cebulowe kwiaty wiosenne. Istnieje wiele odmian i kolorów tych pięknych kwiatów. Różnią się między sobą wysokością, kształtem kwiatostanu, płatków. Królują na wiosennych rabatach zdobiąc nasze ogrody.

Szafirki to urocze, delikatne, małe kwiatuszki, które pięknie wyglądają w grupkach. Są to rośliny cebulowe. Najczęściej występują w kolorze niebieskim, jednak można je spotkać również w kolorze białym i różowym.

Pierwiosnki – prymulki to niewielkie byliny, które są łatwe w pielęgnacji. Ich łacińska nazwa pochodzi o słowa Primus czyli wczesny.

Forsycja jest bardzo popularnym kwitnącym krzewem w wielu ogrodach. Ozdobiona jest pięknymi, złotymi kwiatami.

Bez, lilak zachwyca swoim kolorem oraz niezwykłym zapachem unoszącym się na duże odległości. Chętnie sadzony w wielu ogrodach, szczególnie na wsi.

Sztuczne kwiaty na cmentarz wiosną to świetna alternatywa dla tych wszystkich pięknych, naturalnych roślin. To propozycja na kwiaty, które nie będą wymagały żadnej pielęgnacji oraz będą odporne na często zmieniające się warunki pogodowe właśnie wiosną. Nie musimy się martwić ani deszczem, ani przymrozkiem. Nie straszny im będzie również śnieg czy też ostre słońce. Kwiaty sztuczne stają się coraz bardziej popularne również ze względu na odwzorowanie swoich pierwowzorów. Niejednokrotnie ciężko jest odróżnić czy to sztuczna roślina czy też naturalna.

W firmie ADKOR znajdziecie Państwo wiele propozycji na kwiaty sztuczne nadające się na cmentarz w tym okresie. Z tych okazów można stworzyć gustowne stroiki na nagrobki najbliższych.

Jakie sztuczne kwiaty na cmentarz wiosną?

Wśród wiosennych kompozycji nie może zabraknąć tych z tulipanów, narcyzów oraz irysów. To typowo sezonowe kwiaty, które doskonale nadają się także na cmentarz. Delikatne krokusy i zjawiskowe hiacynty to również nieodzowny element tej pięknej pory roku jaką jest wiosna. Szeroka gama kolorystyczna tych produktów sprawi, że nasze stroiki i kompozycje będą pełne kolorów, które idealnie wpasowują się w wiosenny nastrój.

Klasyczne róże, lilie, magnolie, piwonie, a także storczyki równie chętnie stosowane są we wszelakich kompozycjach wiosennych.

Sztuczne kwiaty na cmentarz są doskonałą alternatywną dla kwiatów żywych. Są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu dłużej będą zdobić nagrobki. Sztuczne rośliny są też odpowiednim rozwiązaniem dla osób, którym brak czasu lub mieszkają na tyle daleko i z różnych przyczyn nie odwiedzają grobów odpowiednio często, aby zadbać o żywe rośliny. Takie rozwiązanie sprawdzi się więc dla wszystkich tych osób, które mimo wszystko chcą cieszyć się przez długi czas pięknymi stroikami i kompozycjami na cmentarzu.

Znajdziecie Państwo u nas wiosenne kwiaty sztuczne pojedyncze, główki wyrobowe, a także gotowe bukiety, które niejednokrotnie wystarczy tylko włożyć do wazonu na nagrobku.

Wiosenne kwiaty na cmentarz, co je wyróżnia?

Wiosenne kwiaty przede wszystkim odznaczają się bogatą gamą kolorystyczną. Prezentują się pięknie i świeżo. Dodatkowo symbolizują budzenie się do życia i koniec zimowej pogody. Z niecierpliwością oczekujemy pojawienia się pierwszych przebiśniegów i krokusów, które zwiastują nadchodzenie nowego etapu w rozkwitaniu przyrody. Wielką radość i pozytywne patrzenie w przyszłość zawdzięczamy właśnie tym przepięknym kwiatom. Z tych względów często sięgamy po wiosenne kwiaty na cmentarz, aby dzięki temu cudownemu wyglądowi i symbolice udekorować grób naszych bliskich.

Jednak pielęgnacja żywych kwiatów wiosennych wymaga czasu, wiedzy i poświęcenia. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na częste odwiedzanie grobów najbliższych. Jesteśmy zajęci pracą, domem i rodziną lub mieszkamy bardzo daleko od cmentarza. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest wybór sztucznych kwiatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty sztucznych kwiatów wiosennych na cmentarz.

Jakie kwiaty na cmentarz wiosną?

Bardzo popularnymi kwiatami wiosennymi, które doskonale sprawdzą się w dekoracjach nagrobnych, są tulipany, krokusy i narcyzy. Kwiaty te charakteryzują się żywymi kolorami w przeróżnych odcieniach, a dodatkowo są bez wątpienia oznaką budzącego się życia. W naszej hurtowni internetowej adkor.pl oferujemy wiązanki, bukiety, a także pojedyncze kwiaty, z których można tworzyć dowolne kompozycje i cieszyć się nimi przez bardzo długi czas.

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na wybór sztucznych kwiatów wiosennych na grób, ale zastanawiacie się jakie kwiaty wybrać na cmentarz wiosną, służymy profesjonalną pomocą w podjęciu ostatecznej decyzji, która bez wątpienia będzie satysfakcjonująca. Zapraszamy.

Bukiety wiosenne na cmentarz

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe bukiety sztucznych tulipanów, które do złudzenia przypominają żywe kwiaty. W ich stworzeniu wykorzystana została nowoczesna i precyzyjna technologia. Proponujemy tulipany o różnych wysokościach, ilościach główek, a także kolorach, które możecie Państwo sami wybrać. Takie wiosenne bukiety na cmentarz będą prezentować się pięknie i kolorowo.

Oferujemy ogromny wybór dodatków do bukietów, dzięki którym każda wiązanka będzie niepowtarzalnym dziełem sztuki florystycznej. Estetyczne i eleganckie bukiety z kwiatów wiosennych to doskonały pomysł na aranżację pięknego nagrobka.

W firmie ADKOR znajdziecie Państwo również bukiety z róż, piwonii czy chryzantem, które możecie łączyć w najpiękniejsze kompozycje wedle uznania i wyobraźni. A w razie jakichkolwiek wątpliwości z naszej strony zawsze otrzymacie profesjonalne doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do udanych zakupów.